Nawozy i preparaty rolnicze - sklep internetowy

Nasz sklep powstał z myślą o tym, by zapewnić klientom szeroki wybór środków, pozwalających zadbać o swoje uprawy. Dostępne są naturalne nawozy, środki bakteriobójcze oraz stymulatory wzrostu. Oferujemy produkty pochodzące od znanych i cenionych producentów, dzięki czemu można być pewnym ich jakości.

Naturalne nawozy


Nawożenie pozwala dostarczyć warzywom wielu niezbędnych składników odżywczych. Jest to zatem czynność, która pozwoli zadbać o zdrowe oraz dorodne plony. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć naturalne produkty, które są bezpieczne zarówno dla roślin, jak i środowiska. Wybierając je, zamiast chemicznych odpowiedników, można otrzymać uprawy ekologiczne.

Środki bakteriobójcze


Chcąc ochronić swoje plony przed zniszczeniem, należy zadbać o odpowiednie środki ochrony roślin. Wśród produktów tego typu dostępne są preparaty bakteriobójcze. Ich stosowanie jest bardzo ważne, ponieważ rozwój bakterii mógłby przyczynić się do powstawania różnych chorób, niebezpiecznych dla uprawy.

Stymulatory wzrostu roślin


Chcąc znacząco zwiększyć szanse na to, że otrzymane plony będą szczególnie obfite, należy stosować odpowiednie stymulatory. Są to substancje, które wpływają na procesy chemiczne zachodzące wewnątrz roślin. Dzięki nim można pobudzić plony do wzrostu, wzmocnić je oraz zapewnić im wiele niezbędnych składników odżywczych.Drodzy klienci nasz sklep jest cały czas w trakcje konfiguracji, uzupełniania ( chwilowe braki w opisach preparatów )Za niedogodności przepraszamy
informacje szczegółowe jak stosować środki można kierować pod adresem  jsobecki.doradztwo@op.pl lub tel. 782255500


Produkty

Filtry

Produkty 1–1 z 1

O nas

Wszystkie oferowane przez nas produkty stworzone zostały z nadzieją, że spełnią Twoje oczekiwania i sprawią Ci radość. Zobacz nasz katalog, wszystkie nowości i bestsellery, albo odwiedź nas, a we wszystkim Ci doradzimy.